Beren Saat Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Beren Saat Fan Sitesi

Beren Saat Hayranları İçin...

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

röpörtajları

YazarMesaj
kuzzu

kuzzu

röpörtajları Empty
MesajKonu: röpörtajları   röpörtajları EmptyPaz Şub. 17, 2008 12:37 pm

Beren Saat`i `Türkiye`nin Yıldızları` yarışmasında tanıdık.

`Aşkımızda Ölüm Var` dizisinde küçük bir rol ve Mahsun Kırmızıgül ile başrollerini paylaştığı `Aşka Sürgün` dizisinde oyuncu kimliğiyle izledik.

Şu anda `Hatırla Sevgili`de `Yasemin` rolünü canlandırıran Beren Saat ile oyunculuk ve hayalleri üzerine söyleştik.

Biraz kendinizden bahseder misiniz?

Sahneye ilk beş yaşında ayak bastım. Yuvadan itibaren okuduğum okullar konusunda şanslıydım. Sahne ve kulis kokusu erkenden girdi hayatıma, izlenmek fikrine çabuk adapte oldum ve bu konuda özgüvenim çok çabuk gelişti. Dokuz yaşında baleye başladığımda artık bilinçli olarak keyif alıyordum sahneden ama benim için esas milat ondört yaşında opera sahnesinde dans ettiğim gündür. Ankara Kolejinde okumanın hayatıma en büyük katkısı da diyebilirim. Okul müsameresini çok aşan tecrübelerdi edindiklerim.Profesyonel eğitim aldınız mı?Son üç senedir hayatımı oynayarak kazanıyorum. Profesyonel bir oyunculuk eğitimi almadım ama drama çalışmaları, atölyeler lise yıllarında da var oldu

Tam olarak oyuncuyum diyebiliyor musunuz?

Daha oyuncuyum diyemiyorum, olmaya çalışıyorum. Bir potansiyel var galiba. Zaten buna inanmasam bu işe soyunmazdım. Kendimi hayal kırıklığına uğratmaktan çok korkarım.

Tanınmak hayatınızda neleri değiştirdi?

İnsanın sosyal hayatında birtakım şeyler oluyor, zemin sallanıyor biraz. Ancak isimlere çok fazla kapılmamak lazım, sanırım buna kapılanların hayatı biraz zor oluyor.

Sinema teklifleri var mı?

Çok sabırsızlıkla beklediğim bir rol var. Tomris Giritlioğlu çekecek. Ve inanıyorum ki çok güzel olacak. Ama filmi perdede görene kadar konuşmamak lazım.

En büyük amacınız nedir?

Aslında en büyük amacım bu mesleği ömrümün sonuna kadar yapabilmek ve iyi bir sinema kariyerine sahip olmak. Ülkemde hakkıyla yapılmış bir müzikal sinema filmine imza atmak istiyorum bu en büyük mesleki idealim. Sinemaya geçiş için de kalbimi gerçekten çarptıran proje olana kadar yapmak istemedim ama bu bekleyiş bitiyor az kaldı.

REYHAN DURMUŞ 2007-06-29 05:23:01 Star
http://www.hatirlasevgili.net
kuzzu

kuzzu

röpörtajları Empty
MesajKonu: Geri: röpörtajları   röpörtajları EmptyPaz Şub. 17, 2008 12:38 pm

'Hatırla Sevgili' dizisinin bebek yüzlü güzeli Beren Saat, doğallığın her zaman kazandığının en güzel örneklerinden..

Kendinle ilgilenmeyi seviyor musun?

Tabii ki her kadın gibi ben de kendimle ilgilenmeyi seviyorum ama dizi temposu içinde benim güzelliğimle benden çok 'Hatırla Sevgili'nin make-up ekibi ilgileniyor
diyebilirim.

Güzelliğine ve bakımına ne kadar zaman ayırıyorsun?

Güzellik ve bakım temizlikle başlıyor bence. Duşumu almadan evden çıkmam, duş sonrası cildimi mutlaka nemlendiririm. Eğer çekimim varsa bir saat kadar saç ve makyaj hazırlığımız sürüyor,
her akşam bu makyajın temizlenmesi de var tabii, bu da yaklaşık yarım saat sürüyor.

Burçil ONUR
http://www.hatirlasevgili.net

röpörtajları
1 sayfadaki 1 sayfası